Nie To Nie Records

Dyskografia

Dijes & DaMo „Czy Mnie Słyszysz” [EP] już w sieci !!!

Dijes & DaMo to mieszanka różnych stylów na bitach i bardzo mocny rap. Płyta którą razem tworzą powstawała 3 lata przetrwała kryzys między producentem i raperem by teraz uderzyć w Wasze uszy! Przekaz zawarty w tekstach to 100% autentycznych przeżyć, refleksje i jeden morał „Musisz żyć i iść dalej!”. Zapraszamy do słuchania!

Dijes to człowiek z bogatą przeszłością, raper, tekściarz, człowiek o żelaznych nerwach i mocnym charakterze! Znany ze składu „Władcy Marionetek” oraz ze swojej solowej płyty „The Presja”.
Od 2013r Dijes walczył intensywnie z wyniszczającym uzależnieniem od dopalaczy.Po zwycięskiej walce i odbiciu się od dna powrócił aby tworzyć wraz z DaMo Productions nowy mocny rap!

DaMo – Producent, muzyk, realizator dźwięku, grafik, reżyser, operator i montażysta, założyciel wytwórni Nie To Nie Records, jednoosobowy cyborg bojowy. Na co dzień współpracuje z różnymi artystami i porusza się w różnych klimatach muzycznych. Muzyka którą tworzy choć jest trzymana w ramach Hip-Hopu nawiązuje stylistycznie do wielu gatunków muzycznych. DaMo ma na swoim koncie ponad 200 koncertów, wiele supportów, oraz współprace z dużą grupą artystów.

Dziękujemy wszystkim którzy pomogli nam stworzyć tą EP min.
Sylwia Pisulska – Wokal
Dominika Sławik – Wokal
Baribal – Rap
Edyta Mrozek – Fotografia www.edytamrozek.pl

Tracklista:
1. Na poważnie
2. Czy mnie słyszysz? ft. Baribal
3. Walcz ft. Sylwia Pisulska
4. Kartka ft. Dominika Sławik

Muzyka, Nagranie, Miks, Mastering – Damian DaMo Płaczek www.damoproductions.pl

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube