Nie To Nie Records

Wideo

HK Rufijok-Richard Elektryk

STOPROCENT POLECA !!! Spontaniczny klip do utworu HK Rufijoka „Richard Elektryk” z RychtykŚlonskiSztof mixtape – Na Gibko Heftnyte.

RICHARD ELEKTRYK pseudonim „MAJSTER” – teoretycznie fikcyjna postać, wymysł chorych wizji Rufijoka na potrzeby materiału naRychtyk Ślonski Sztof mixtejp. Praktycznie – członek sztofowej ekipy, jedyn z wielu Leśnych Pojebów, kamrat Rufijoka i ujec Misia Bercika „EVERYBEARA”. Fachman nie z tej ziymi w branży od połowy lot osiymdziesiontych. Monter piyrszych antyn satelitarnych we wsi dziynki kierym dało sie oglondać Bundesliga i hajmaty na ERTEELU i ZATAJNCSIE. Klip do konska „RICHARD ELEKTRYK” je yno wstympym do ukozanio działalności Richarda. Jego kanciapa je tak foll wszystkich gratów, że na pewno jeszcze nie roz bydziecie mieli sie okazja z nim spotkać i czego od niego nauczyć. Toż pamiyntejcie – żodyn sztrom nie straszny mu i jak sie wom co popsuje to… dzwońcie po Richarda.
Płyta w całości do odsłuchania na kanale: STOPROCENT https://www.youtube.com/watch?v=OSsJl…

Specjalne SZTOF PAKIETY możecie zakupić na http://www.sztof.pl http://wearthebear.pl/t-szirty/25-pre… Znajdziecie tam: płytę, koszulkę (grafiki odpowiadające utworom z mixtejpu), wlepki.

DZIĘKUJEMY SERDECZNIE FIRMOM, KTÓRE DO TEJ PORY WSPARŁY NAS W PRACY NAD PŁYTĄ :

GrowBox.pl: http://growbox.pl/
Sioubiz.pl: http://www.sioubiz.pl/
Sidbank.pl: http://sidbank.pl/
Growshop Jamaica: http://www.growshopjamaica.pl/
Ecobison: http://ecobison.pl/
Vaporshop.pl: https://vaporshop.pl/
WUJO.pl: http://wujo.pl/index
Jano: http://jano.pl/
SkyShots.pl: http://skyshots.pl/

ORAZ PATRONOM MEDIALNYM:

marka odzieżowa STOPROCENT oraz kanał stoprocentTV: https://www.stoprocent.com
MetrowyTV: http://metrowy.tv/ / www.youtube.com/user/ProtestSongTV
Konopie leczą: http://konopielecza.pl/
Spliff – gazeta konopna: http://www.spliff.pl/
SpliffTV: http://www.spliff.pl/spliff-tv
Agencja eventowa PS

Rychtyk Śląski Sztof – http://www.sztof.pl , NTN Rec http://www.damoproductions.pl/

Rufijok we współpracy ze śląską marką odzieżową Rychtyk Ślonski Sztof i studiem nagrań NTN REC (realizacja dźwięku: Damian Płaczek) prezentują najnowszy mikstejp : HK Rufijok “Rychtyk Śląski Sztof – Na Gibko Heftnyte”. Płyta wymyślona i zrealizowana w 3 miesiące na “kradzionych” bitach, które wybrzmiewają na nowo w śląskiej oprawie, traktowana jest przez autora jako materiał “rozpędowy” przed właściwym LP które jest już na końcowym etapie realizacji. Zaskakujące połączenie, które wprawi w osłupienie niejednego słuchacza. Inspiracje muzyczne sięgają naprawdę daleko! Pieczę nad promocją mikstejpu objęła internetowa telewizja MetrowyTV oraz marka Stoprocent. Nawet Wini nie umiał się oprzeć muzycznemu urokowi Rufijoka

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube